O mnie

IMG_0979

Nazywam się Grażyna Szabuniewicz i kocham pracę z tymi, którzy czują potrzebę wprowadzania zmian w swoim życiu.

Jestem certyfikowanym Coachem Kognitywnym, Masterem i Trenerem Neurolingwistycznego Programowania, praktykiem metody Social Panorama a moją pracę opieram o standardy IFC.

Z wykształcenia jestem ekonomistką z ponad 20-to letnim doświadczeniem w pracy zawodowej jako menedżer w obszarach marketingu i sprzedaży. Przez te wszystkie lata nauczyłam się pracy z ludźmi i tego, że w relacjach ludzkich najważniejszy jest szacunek, uczciwość, pewność siebie i jasne wyznaczanie swoich potrzeb i celów.

Jako coach aktywnie pracuję od 2022 roku, choć pierwsze kroki zaczęłam stawiać już 7 lat wcześniej i przez ten cały czas pomagam moim Klientom wzbudzać w sobie odwagę, radość i chęć przeżywania życia z otwartym i świadomym umysłem.

Lubię towarzyszyć im w procesach zmiany sposobu myślenia, rozumienia świata, porządkowania myśli . Lubię widzieć zmianę ich nastawienia i ulgę, która płynie z ich zrozumienia, że „jest dobrze!” Że „mogę stworzyć swoje życie wolne od obwiniania się i od strachu!”. To mnie motywuje i napędza do pracy.

Depositphotos_236802510_XL

Wiem, że aby być dobrym coachem nie wystarczy raz zdobyta wiedza i chęci, dlatego cały czas się szkolę, czytam, odbywam kursy i konsultuję się z innymi coachami. Daję i chcę dawać najlepszą wiedzę i jakość przebytego procesu.

IMG_1047

Moje podejście do coachingu jest bardzo praktyczne i holistyczne.

Uwielbiam i skupiam się na łączeniu w mojej pracy moich bogatych doświadczeń zawodowych, z szeroka wiedzą coachingu kognitywnego oraz doświadczeń z życia osobistego.

Prywatnie jestem szczęśliwą mamą dwójki dorosłych już dzieci, które podziwiam i muszę przyznać, że niejednokrotnie z satysfakcją czerpię od nich mądrość, radość i energię życiową.

W życiu kieruję się głęboką wiarą, że wszyscy mamy moc, aby zmienić swoje życie w każdym momencie. Jak? Odkrywając swoją siłę, wartości, rozumiejąc kim jesteśmy, zmieniając ograniczające przekonania i wzorce, stając się świadomymi i odważnymi ludźmi. Czy to prosta i łatwa droga?

Nie zawsze. Jest czasami pod górkę , motywacja siada a chęci zawodzą, ale ta piękna podróż jest warta każdego wysiłku , bo prowadzi do prawdziwego szczęścia, radości i ulgi. Wierzę i wiem, że warto ze wszystkich sił zacząć tę przygodę, żeby stać się twórcą swojego pełnego i pięknego życia.

Jeśli czujesz potrzebę zmiany, zrozumienia „dlaczego jesteś tu, gdzie jesteś”, wyznaczenia nowej drogi czy choćby innego spojrzenia na problemy, zapraszam Cię do kontaktu ze mną.